2.7  קלגנפורט אוסטריה,

מסיים את התחרות איש ברזל ויודע שכעת “זמן התותים”.

כעת שבועיים של יותר: יותר משפחה, יותר מנוחה לגוף ולנפש. טעינת מצברים וחופש!

בשנים האחרונות למדתי לנצל את הזמן הזה של ״לאחר התחרות ״ בצורה מיטבית. הכל רגוע יותר, ניתן לישון טיפה יותר מאוחר ולא להעיר את השמש. ממש יקיצה טבעית.

אורזים את הציוד, נכנסים לרכב ועוזבים את קלגנפורט שהאירה לי (לנו) פנים.  אנו מטיילים בנופיה הקסומים של דרום אוסטריה בכפרים ועיירות ציוריות. עוצרים לקפה קצר או ארוך כאשר מסביבינו תמונות נוף מדהימות ואוכלים מכל טוב (ויש טוב!).

לאחר מספר ימים עוברים לצפון איטליה. אחחח… פיצות, פסטות, גלידות. יאממי יאממי טעימות.

זמן בו מאפסנים את השעון אי שם בירכתי המזדווה וזורמים לאן שהלב לוקח.  כדרכי אני לא מתכנן את הנסיעה ולא מזמין מלונות מראש. אנו עוצרים ללון במלונות דרכים קטנים ומשפחתיים או בצימר בכפר עם נוף מדהים.

והנה ונציה הרומנטית: פדובה מרתקת, שווקים ססגוניים מעט תיירים סביבנו. זמן שלנו, זמן שלי ושלנו.

טיסה הביתה מסן מרקו ונציה לנתב”ג.

לוקח  את הזמן,easy  מותח אותו עוד טיפה וקופץ לבריכה. בשבת, לאחר שבועיים, עולה בקטנה על האוכף לרכיבה קלה של שעה. רכיבת חברים, קפה בלטרון ושמים פעמינו הביתה.

מכירים מיום ראשון דיאטה? אז הנה מגיע יום א׳ ואוסף את עצמי, מתבונן בלוח השנה. בחיי, 8.10.2017 קרוב .

קובע עם שי ישיבת עבודה –  עוד 12 שבועות מרתון שיקאגו!

יום ב׳ קובע עם הדיאטנית יעל רותם ישיבת עבודה. זוכרים? עוד 12 שבועות מרתון שיקאגו!

צריך לבנות פיק נוסף בעונה לחדד, להוריד קצת משקל שהעלינו מהשבוע המענג באיטליה ואוסטריה …

אמנם יעל חביבה, אבל כמו כל ספורטאי, אני מגיע בחשש ליעל.  בכל מפגש עם משקל הדופק שלי עולה,  וזה עוד לפני מר. קליפר מודד  אחוזי השומן! הוו הו כמה חטאתי (נהניתי?) בחופשה .

יעל ואני מנהלים ״רומן״ שנים ארוכות. בעברנו רכבנו באותה קבוצה.

יעל מעלה את הנתונים מההיסטוריה שלי, המחשב נאנק גונח ולבסוף פולט את הנתונים הדרושים.  מבטה של יעל חמור סבר, היא משווה, מהנהנת בראשה לימין ושמאל ולבסוף אומרת “המממ המצב לא כל  כך נורא ויש לנו מספיק זמן לטפל במה שצריך לרדת”.

אנו ממלאים את שאלון קצר, משלימים פערים מהתקופה בה רק רכבתי עד לשנים האחרונות  בהן התווספה הריצה. עוברים על בדיקות דם ואני מוסר דיווח על לוח אימון השבועי שלי. אנחנו מחליטים יחד מהו יעד ריאלי לאחוזי שומן רצויים בהתאם ללוחות הזמנים וכמובן – מדברים על אוכל. אני “חייל” ממשומע ויעל יודעת את זה, מה שיהיה כתוב כך יהיה. אני שומע רעש שבוקע מהמחשב והנה אני יוצא עם התפריט המומלץ בהתאם למטרה הקרובה, לא לפני שהיא מפצירה בי לחזור לאימוני הכח.

איך התוכנית עובדת? מה אני אוכל בכלל? מסתבר שלא מעט והכל מאורגן לי למהלך היום כמו ציוד יום לפני תחרות.

השארת תגובה