הדרך לשיקגו פוסט 2

עוד 4 שבועות לשריקת הזינוק למרתון שיקאגו! https://www.chicagomarathon.com/participant-i…/registration/
את העיר שיקאגו הכרתי לפני שנה, כאשר הוזמנתי לשם על ידי FIDF
לערבי הסברה על רכיבה בישראל ומה שביניהם. ומה ביניהם?
כבר כולם יודעים לא? איש ברזל , מרתון, פציעות , נפילות , רכיבה, שחייה וחוזר חלילה. בביקורי שם, נוצרו קשרים חבריים ביני לבין Tamir Oppenheim תמיר אופניהם, צוות המשרד של FIDF וכמובן עם החבורה היהודית המתגוררת וקשורה לישראל והוזמנתי לשוב לעיר. הפעם לא בדיווש אלא כאמור לרוץ את מרתון שיקגו, שהוא אחד הגדולים בארה”ב ולא רק למעלה מ 45,000 רצים ועדי אחד .. התרגשות!!

במסגרת ההכנות הפיזיות, מאמני Shay Pipman שי מעלה את כמות האימונים ואת הקמ’ הנצברים ואני משתדל לחדד יכולות. התרסקות שהיתה לי עם האופניים מעכבת אותי קצת בתוכנית האימונים, אבל אני מקווה שסגרתי פערים גם בעזרת המעסה, רפאל “ידי פלא” Refael Abargel אברג’יל.

במסגרת ההכנות הגעתי לפגישה השגרתית שלי עם יעל רותם Yael Rotem Nisimov התזונאית שלי. כתמיד, דפקתי על דלת הקליניקה בחששות כי האמת? ידעתי מה מחכה לי. חיוך רחב קיבלת את פני ואחרי מילות נימוסים מגיעים לביזנס. “על המשקל”, ולצערי הוא לא מזייף… אופס. המספרים הדיגיטליים משתנים, עולים ויורדים עד שנעצרים. אני מחסיר פעימה ומביט ביעל מבויש – אני פשוט לא עומד ביעדים.
יעל מסבירה לי שבסופו של דבר אנחנו מדברים על מאזן קלוריות. אכלתי פחות מההוצאה הקלורית היומית שלי? אני אמור לרדת במשקל השומן.
מכאן, יכולות להיות 2 אפשרויות: או שאני מוציא פחות מהצפוי, או שאני פשוט מכניס יותר ממה שאני אומר (במילים פשוטות, אוכל יותר ממה שאני אמור לפי התוכנית).
שלב ראשון, פותחים את הגרמין ובודקים מהי ההוצאה הקלוריות היומיות הממוצעת. כאן אני על “הסקאלה”, הכל בהתאם לתוכנית.
מסקנה , אני חורג בכמויות ולא רק…..בירה ? מתוקים במשרד ? המממממ….
יעל עם סבר פנים חמורות שואלת “דויטש ? מה קורה ? סמכתי עליך כנראה יותר מידי! אין מה לעשות, אתה צריך להקפיד על כמויות המזון הנאכלות ומהיום אתה רושם כל ביס שלך ושולח לי דיווחים. שיקגו מתקרבת אלינו”.

יעל מסבירה לי, בהתאם למושגי העולם שלי: למה לאנשים יש מאמנים? תוכניות אימון? שעון גרמין כדי לתעד כל תנועה?
חובת הדיווח והמעקב מכניסה אותנו למסגרת ואיתה, בד”כ, מגיעות התוצאות. לדבריה, נדירים המתאמנים שבאמת מצליחים לשמור על מסגרות אימונים ותזונה הדוקות בלי פידבק, מעקב כלשהוא.
אז כן, כנראה שיש להכניס אותי למסגרת הדוקה יותר ועליי לשים לב לפרטים הקטנים (והטעימים). אבל יש מטרה ואני מתחייב לרשום בטבלה את תפריט המזון היומי שלי, הכמויות (מצריך ממני באמת למדוד) וכן גם את החריגות ….

משמעת , מוטיבציה זה הסוד להגעה ליעדים ולתוצאות , תקיף את עצמך באנשי מקצוע מסורים מחויבים ומקצועיים תעקוב אחר התוכניות הנכתבות והסיכוי להשגת היעדים תעלה!

להתראות בשיקאגו !!

https://yaelrotem.co.il/
Www.adi.marketbiz.co.il
Live life without limitations

יום ה’ 19.10.2017 שמרו את התאריך

השארת תגובה